Çifti nga Londra birësojnë 11-vjeçarin vetëm për ta vrarë
Një çift indian në Londër, rrezikon dëbimin në Indi,pas investigimit nga policia londineze, për motivet që fshiheshin pas kërkesës për birësim nga ana e çiftit.

Çifti indian kishte udhëtuar në Indi, ku dhe kishin gjetur 11-vjeçarin Gopalin, i cili kishte humbur prindërit e tij, dhe jetonte në një fermë me motrën e tij dhe bashkëshortin e saj.

Çifti indian pasi ishte njohur me historinë e djalit, kishte vendosur t’a birësonte atë.

11 vjecari humbi jeten ne spital pas plageve te marra
Pas nisjes së proçedurave të birësimit, ata i kishin bërë vogëlushit një siguracion jete prej 15 mijë dollarësh.

Në rast se fëmija humbte jetën, ata do të përfitonin një shumë prej 150 mijë dollarësh.
Shtuar më 16/10/2019, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori