Çifti i rusëve ndez "flakë" avionin, stjuardesës nuk i durohet dhe ndërhyn me forcë (VIDEO)
Stjuardesës iu desh të ndërhynte për të ndërprerë skenat e ekzagjeruara në publik mes një çifti që sapo ishin njohuraeroport.

Gjithçka ndodhi në një fluturim nga Moska në Vladivostok teksa një burrë 41 vjeç dhe një grua 43 vjeçe filluan të kryesnin akte të turpshme në publik duke arritur deri tek seksi oral.

Pasagjerët informuan stafin ndërkohë që filmonin çiftin. Në këtë moment mbërrin stjuardesa, e cila i thotë se janë filmuar duke kryer skena të turpshme në publik dhe se do të arresëtohen sapo të zbresin nga avioni.

Dhe kështu ndodhi. Me të zbritur ata u arrestuan nga policia. I çuditshëm është fakti se ata sapo ishin njohuraeroport, por iu deshën vetëm pak minuta për të shkuar deri këtu. /albeu.com
Shtuar më 26/10/2019, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori