Çifti argëtohet në lojë, gruaja humb syrin (VIDEO)
Pëlqej
Një grua ka marrë një shigjetë drejtpërsëdrejti në sy, pasi e shtyu të dashurin e saj të hedh një mbi kokën e saj.

Mjetet mendohet të jenë përdorur në një bar të qytetit të Nju Jorkut mes një çifti që filmohen duke ngacmuar njëri-tjetrin duke pirë një pije.

Gruaja dëgjohet duke u tallur me të dashurin e saj ndërsa ajo ulet drejtpërdrejt tabelës, duke i thënë atij që ta hedhin shigjetën.

Shigjeta e parë gjuan flokët e saj, duke humbur vetëm fytyrën e saj dhe shkopin në muret e pasme.

Ajo heq shigjetën dhe e mban atë për kamerën, duke shtuar: 'Pothuajse, ishte sikur goditi një mollë në kokë'.

Por, ashtu siç duket loja ishte mbi të dashurin e saj i cili hedh një shigjetë te dytë që duket sikur shkon drejt në syrin e saj. Ajo e tërheq atë në panik dhe ecën jashtë kamerës duke u dukur i zhgënjyer ndërsa miqtë e saj nxitojnë drejt saj.

Është e paqartë nëse shigjetat në të vërtetë e kanë shpuar syrin e saj ose kanë goditur lëkurën rreth qepallës së saj më të ulët.

Ndërkohë që kishte disa komente në internet se gruaja u dërgua në spital, të tjerët ishin të shpejtë për të vënë në dukje se mund të ketë qenë një mashtrim.

Një përdorues i mediave sociale tha: 'Është kënaqësi dhe loja derisa dikush humbet një sy'. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori