“Charlie Hebdo”, ja zyra ku u vranë drejtori dhe gazetarët (FOTO LAJM)

Zyra ku u vranë drejtori dhe gazetarët
Pas sulmit terrorist në "Charlie Hebdo", gazeta franceze "Le Monde" ka publikuar një fotografi të zyrës së gazetës, ku u vranë shumica e pjesëtarëve të stafit të saj. Zyra e mbushur me gjak dhe e shkatërruar tërësisht, i ngjan një fushë beteje.

Po ashtu mediat në Francë kanë publikuar edhe një fotografi, ku gjashtë gazetarë dhe pjesëtarët e vrarë të stafit të “Charlie Hebdo”, janë fotografuar së bashku në vitin 2000. /albeu.com/

Shtuar më 08/01/2015, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori