Charlie Hebdo del javës tjetër me 1 milionë kopje
Stafi i revistës që u sulmnua në Paris, "Charlie Hebdo" ka lajmëruar se do të dalë javës tjetër me 1 milionë kopje.

Avokati i revistës Richard Malka i tha "Le Monde" se në përgjithësi revista kishte dalë me 45 mijë kopje në javë normale, por se javës tjetër do të ketë rekord kopjesh, plot 1 milionë të tilla.

Anëtarë të stafit kanë lajmëruar se revista do të vazhdojë të printohet dhe të jetë e përjavshme./albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori