Çelet panairi ndërkombëtar, blindohet Selaniku
Rreth 3500 oficerë policie nga Selaniku, Athina dhe pjesë të tjera të Greqisë veriore e qendrore janë vendosur sot në Selanik me rastin e hapjes së Panairit NdërkombëtarPanairi nderkombëtar hapet në Selanik për të 77-in vit me radhë dhe sot për herë të parë nuk do të ketë madhështinë e zakonshme. Qeveria greke nuk do të jetë e pranishme dhe kryeministri grek zhvilloi vetëm një vizitë të shkurtër në të.
Shtuar më 08/09/2012, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori