Ceki, javen tjeter seanca per Traktatin e Lisbones
Albeu.com
Gjykata kushtetuese në Republikën Çeke e ka shtyrë deri javën tjetër seancën që Traktati i Lisbonës mbi reformën evropiane të hyjë në fuqi. Republika Çeke është vendi i vetëm nga 27 vendet ...... anëtare të BE-së që nuk e ka nënshkruar ende traktatin që ka si qëllim të përcaktojë mënyrën se si do të drejtohet organizata dhe shihet nga shumë si themelor për zhvillimet e ardhshme.
Shtuar më 28/10/2009, ora 17:15
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori