Bush-ët nuk heqin dorë nga Shtëpia e Bardhë
Ish-guvernator i Floridas Jebb Bush synon të marrë postin e zv/presidentit të Shteteve të Bashkuara, në rast të një fitoreje republikane në zgjedhjet e 6 nëntorit.

Në një prononcim për “NewsMax” ai u shpreh se do t’i përgjigjej pozitivisht nëse do të mbërrinte ftesa prej kandidatit Mitt Romney për të qenë krahu i tij i djathtë në Shtëpinë e Bardhë, gjithmonë nëse mposhtin kandidatin demokrat dhe presidentin aktual, Barack Obama. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2012, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori