Burri shërben si karrige për gruan e tij shtatzënë
Një burrë në Kinë, ka bërë një gjest të jashtëzakonshëm.

Sipas fotove të publikuara nga mediat vendase se burri është ulur dhe ka shërbyer si karrige për gruan e tij shtatzëne, e cila ishte duke pritur në radhë për të kryer një vizitë në spital.

Siç shihet gruaja shtatzënë, pas pritjes së gjatë nuk ka dutuar dot më dhe ka kërkuar të ulet.

Duke qenë se nuk kishte asnjë karrige aty afër, burri që është bërë karrige për të.

Gruaja shikohet që mbahet dhe në murin ngjitur për të ruajtur ekuilibrin, por ajo që bën përshtypje është që personat që ndodheshin në anë të tyre duke priturulurkarrige nuk ia liruan vendin.
Shtuar më 10/12/2019, ora 21:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori