Burri që takoi në rrugë "terroristët": Ja çfarë më thanë
Një shitës ambulant ka rrëfyer për “France Info” momentin kur është takuar me dy vëllezërit e dyshuar si terroristë, duke mos e ditur se kush ishin ata.

Personi i quajtur Didier tha se i kishte parë të dy djemtë me maska dhe me automatikë.

Ata i kishin thënë se mos të ketë frikë, pasi nuk vrasin njerëz civilë.

“Njërit prej tyre i dhashë dorën. Ai më tha: Zotëri, ne nuk vrasim civilë”, ka rrëfyer Didier.

Më vonë dy të dyshuarit për terroristë u vranë nga policia franceze./albeu.com/


Shtuar më 09/01/2015, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori