Burri nuk pranoi të dalë për pazar, gruaja var veten tragjikisht (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një grua thuhet se ka varë veten pasi burri i saj shtyu një shtyu ditën e pazarit vetëm me një ditë.

Deepak Dëivedi thotë se i kishte thënë gruas së tij Deepika të shtunën se ai nuk do të ishte në gjendje të dilte për pazar me të deri të dielën, përcjell albeu.com

Z. Dëivedi thotë se gruaja e tij 23-vjeçare ishte u mërzit dhe u mbyll në shtëpinë e tyre në shtetin indian të Uttar Pradesh.

Ai u shqetësua për gruan dhe e kërkoi atë në dhomë por iu desh të thyejë derën dhe gjeti trupin e saj të vdekur.

"Kushëriri i Deepika do të martohej muajin e ardhshëm dhe ajo donte të bënte pazar për dasmën", tha ai për Daily Bhaskar.

"Të shtunën, Deepika më kërkoi që të merrja pazar, por duke parë se kisha shumë punë në zyrë, e shtyja blerjen për të nesërmen. Ajo u shqetësua për këtë", tha burri.

Ai shtoi: 'Ajo ishte aq e mërzitur për këtë që kur arrita në shtëpi nga zyra në mbrëmje, ajo e mbylli derën e dhomës së saj. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori