Burri i propozon martesë por diçka e pazakontë ndodhi pas (FOTO LAJM)

Fotografi amerikan Matthew Dippel, ishte në parkun e Kalifornisë Yosemite kur papritur sheh një panoramë të mbrekullueshme,shkruan albeu.com.

Një burrë po i propozonte gruas së ëndërrave në një vend të pazakontë dhe menjëherë Dippel e fiksoi këtë moment edhe pse ishte larg.

Pas saj ai u nis drejt vendit për të takuar çiftin dhe të fiksonte fotografi të tjera por nuk i gjeti ata. Cifti ishte zhdukur dhe ende nuk dihet se kush janë apo ku ndodhen ata./albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 08:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori