Burri e mbylli në jacuzzin me ujë të nxehtë, vdes gruaja
Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pasi burri i saj qëllimisht i mbylli kapakun e jacuzzi-t me ujë të nxehtë.

Eric Huska, 58 vjeçu arestua pasi akuzohet për vrasjen e egruas së tij 75 vjecare.

“Për fat të keq, Laura, vdiq. Alkooli dhe jacuzzi me ujë të nxehtë i ka marrë jetën asaj”, tha zëvendësdrejtori i policisë, Todd Wolf, për Chicago Tribune.

Policia më vonë lëshoi ​​në deklaratë lidhur me vdekjen e Laura Huska, e cila u kap në kamerat që ishin instaluar jashtë shtëpisë së tyre.

Në video dukej qartë se sesi Eric ka mbyllur kapakun e jacuzzi-t ku ishte gruaja e tij.

Edhe pse Laura bëri disa përpjekje për të dalë nga aty, e kishte të pamundur ka thënë, Walf. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori