Bruksel: Ministrat e eurozones disktuojne per Greqine
Albeu.com
Ministrat e financave të eurozonës sot në Bruksel do të diskutojnë për borxhin e Greqisë dhe për masat që planifikon të ndërmarrë për kapërcimin e krizës. Problemet financiare të Greqisë kanë ...... ngritur shqetësimet për stabilitetin e disa vendeve përdorin euron si monedhë të përbashkët.
Shtuar më 15/02/2010, ora 15:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori