Brokoli në vend të luleve, çifti bën setin fotografik të dasmës në supermarket (FOTO LAJM)

Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografikdasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusja në vend të buqetës me lule mori një tufe me brokoli.

Rodney dhe Jessica Reinsma, të sapomartuar u takuan për herë të parë në një supermarket në Sidnej në vitin 2013, dhe zgjodhën të ndajnë ditën e tyre të veçantë me zinxhirin e supermarketeve, pasi mendonin se ky ishte një kujtim i bukur për ta, përcjell albeu.com

supermarket cifti i habiti të gjithë blerësit në supermarket, të cilët i bënë fotografi dhe filluan të bënin humor me njëri-tjetrin. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 19:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori