Britani, vrasesi serial e pranon: Jam kanibal
Albeu.com
“Jam njeriu kanibal”. Me këtë fjali, vrasësi serial britanik Stephen Griffiths ka pranuar para gjykatësve krimet e tij monstruoze. 40 vjeçari ndodhet para togave të zeza pasi akuzohet për vrasjen e 3 prostitutave dhe sipas mediave......ai është pikasur pasi policia ka hetuar një video. Griffiths u identifikua në sallën e gjyqit nga roja e pallatit që informoi edhe policinë për videon. Me pas, hetuesit gjetën trupin e pajetë të Suzanne Blamirës afër lumit.
Shtuar më 28/05/2010, ora 18:10
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori