E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Braktis ceremoninë martesore, nusja niset drejt spitalit dhe lind me vello
Dannie Mountford nga West Midlands, ishte në javën e 36 të shtatzënësisë, teksa po zhvillonte ceremoninë martesore.

19-vjeçarja dhe burri saj Carl, që është një muaj më i ri se ajo, ishin duke vallëzuar në dasmë kur i shpërthyen ujërat, megjithëse pritej që fëmija të lindte në janar, transmeton Telegrafi.


Atë e kanë dërguar me shpejtësi në spital, ku është detyruar të hynte shpejtë në sallën e maternitet, teksa ende kishte vellon e veshur.

Të porsamartuarit janë bërë prindër të një vajze të shëndoshë që erdhi pak kohë para se që pritej.
Shtuar më 02/01/2018, ora 18:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori