Bosnje, 40 vjecari ther 7 persona
Albeu.com
Tronditet opinioni publik boshnjak teksa televizoni vendas ka transmetuar një lajm ku behet fjale për një person i cili ka qëlluar për vdekje me thikë tre persona. Agresori 40 vjeçar, sipas televizionit shtetëror boshjak ka ka goditur për vdekje tre persona, ndërkohë që katër të tjerë ndodhen në gjendje të rëndë. Mjekët ne spitalin e Sarajevës pohojnë se 3 nga të plagosurit janë fëmijë nga një në katër vjeç.

Autoritetet arrestuan 40 vjeçarin dhe pohuan se ai nuk kishte i njohte vikitima e tij ndërkohë që po punohet për zbardhjen e shkaktuar që çoi në krimin e rëndë.

Shtuar më 15/05/2010, ora 09:46
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori