Bomba vret oficerin trim (VIDEO)
Një oficer guximtar i policisë së Egjyptit përpiqet që të ç'aktivizojë një bombë pranë një karburanti, por se kjo bombë shpërthen dhe e lë të vdekur në vend.

Përgjegjësinë për këtë sulm e kanë marrë përsipër militantë të ISIS, por se nuk ka të dhëna konkrete nëse vërtetë ata kanë kryer sulmin.

Veç oficerit që mbeti i vdekur në vend, në vendngjarje u plagosën edhe 3 persona./albeu.com/


Shtuar më 07/01/2015, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori