Binjaket e Angelina Jolie dhe Brad Pitt
Albeu.com
Binjaket me te pasur dhe me te popullarizuar ne bote jane padyshim, femijet e sapolindur te ciftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Ja fotot e reja te kesaj familje...Para disa javesh, Angelina ka lindë një djalë, të quajtur Knox Leon, dhe një vajzë, me emrin Vivienne Marcheline.

Binjakët janë fëmija i pestë dhe i gjashtë për Jolien, 33-vjeçare, dhe partnerin e saj Brad Pitt, 44-vjeçar, të cilët tashmë janë prindër edhe të Maddox, 6-vjeçar; Pax, 4-vjeçar; Zahara, 3-vjeçare (të tre të adoptuar), si dhe vajzës biologjike Shiloh, 2-vjeçare.

Shikoni fotot te cilat u publikuan ne nje reviste amerikane javen e kaluar.

SHIKONI GALERINE E FAMILJES JOLIE & PITT
Shtuar më 07/08/2008, ora 03:08
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori