Bie nga dritarja, 17-vjeçari hero shpëton mrekullisht 2-vjeçarin (VIDEO)
Një djalë është quajtur hero pasi i shpëtoi jetën një fëmije 2-vjeç.

Algerian Feuzi Zabaat arriti të kapë në ajër fëmijën.

Djali sirian Doha Muhammed doli në dritaren e katit të dytë të banesës ndërsa nëna e tij po gatuante.

Për fat të mirë 17-vjeçari">17-vjeçari e pa atë nga rruga dhe arriti ta kapte pa u dëmtuar. Incidenti ndodhi në Stamboll, Turqi.
Shtuar më 27/06/2019, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori