Bie avioni me 100 pasagjerë
Një avion pasagjerësh me më shumë se 100 persona në bord është rrëzuar në brigjet e Balit. Avioni po mundohej të ulej në pistën e aeroportit Ngurah Rai në afërsi të Denpasar, por piloti ka humbur kontrollin dhe si pasojë, avioni ka përfunduar në det.

Bëhet e ditur se pasagjerët kanë mbijetuar dhe shumë prej tyre janë dërguar në spital për kontroll. Avioni që u rrëzua ishte i kompanisë Lion. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2013, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori