Berlusconi: Më mirë të duash femrat, se të jesh homoseksual
Pëlqej
Silvio Berlusconi
Më mirë të jesh fans i femrave të bukura, se të jesh homoseksual, ka deklaruar kryeministri italian Silvio Berlusconi në fjalimin e sotshëm të mbajtur në Panairin e Milanos.

Berlusconi në këtë mënyrë ka komentuar rastin e adoleshentes marokene Ruby, të cilën e ndaloi policia dhe deklaroi se ishte në një aheng në vilën e kryeministrit në Arcore. Berlusconi, duke u tallur me këtë rast tha se nuk duhet lexuar gazetat, pasi shkruajnë shumë gënjeshtra për të.

Përndryshe, thuhet se Berlusconi kishte thirrur policinë, e cila kishte marrë në pyetje Rubyn, për ta liruar.
Shtuar më 02/11/2010, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori