Bëri sikur u aksidentua, djali i propozon të dashurës për martesë
30-vjeçari Jeremy Durst, inskenoi një aksident gjatë garës, për të propozuar të dashurën.

Në pamjet e publikuara shihet Jeremy i cili gjatë garës humb kontrollin e motorit dhe rrëzohet.

Ai shtiret sikur ishte plagosur dhe kthehet me shpinë për të nxjerrë unazën, menjëherë e dashura shkoi me shpejtësi pranë tij, aty ku mori dhe propozimin.

Për më shumë mund të ndiqni videon që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/

Shtuar më 30/10/2020, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori