Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
BE-ja paralajmeron: Do ngreme padi kunder Greqise
Albeu.com
Komisioni Evropian ka paralajmëruar se do ta padisë Greqinë në Gjykatën Evropiane në Luksemburg, për shkak se nuk i është përmbajtur rregullave fiskale. Sipas të dhënave të Komisionit, Greqia ka mundësuar lehtësime ...... tatimore dhe ka ndihmuar sipërmarrjet e mëdha industriale gjatë viteve 2003 dhe 2004.
Shtuar më 25/02/2010, ora 17:12
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori