Bashkëshortja denoncon ish-lojtarin e NFL-së, e lëpiu për ti ngjitur koronavirusin
Në Las Vegas ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme pasi një një ish-lojtar i NFL-së ka lëpirë gruan e tij për t’i ngjitur qëllimisht koronavirusin, duke qenë se ai mendonte se ishte me sëmudjen vdekjeprurëse.

Mësohet se Jim Hill ka pasur një konflikt me bashkëshorten e tij, ku kjo e fundit ka treguar se është shtrirë në tokë për t’u mbrojtur nga ai duke qenë se ajo kishte menduar se bashkëshorti do ta godiste.

Por, ai e ka bërë nje veprim tjetër pasi e ka ngritur në këmbë gruan dhe e ka vendosur pas muri, ku dhe i ka lëpirën fytyrën me qëllimin që t’i transmetonte virusin Covid-19.

Më pas gruaja e ka denoncuar, ndërkohë gjykata ka vendosur një urdhër mbrojtjen për Lee dhe Hill s’mund t’i afrohet deri në përfundim të procesit gjyqësor.

Shtuar më 08/04/2020, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori