Banorët i japin një mësim të mirë hajdutit (VIDEO)
Pëlqej
Një ekip fqinjësh u shndërruan në heronj për një moment pasi i dhanë një mësim të mirë një hajduti, duke e vënë atë në pranga.

Një burrë kaloi disa orë i bllokuar në një çati të shtunënmëngjes pasi banorët e panë atë duke u përpjekur të futet në dritaret e tyre në katin e dytë.

Djali i një pronari kërceu nga një gardh dhe e hodhi hajdutin në tokë.

Anëtarë të tjerë të komunitetit në Great Coates, në verilindje të Lincolnshire, e mbajtën atë derisa erdhën policët.

Burri, rreth 20 vjeç, refuzoi të zbriste nga çatia edhe pas mbërritjes së policisë të shtunënmëngjes.

Djali i Howardit, Liam dhe disa banorë të tjerë u mblodhën përreth, por ai nuk pranoi të dilte.

Pas disa orësh, fqinji i Howardit humbi durimin dhe u ngjit në çati.

Njeriu u hodh poshtë dhe përfundoi në një kopsht në përpjekje për t'u arratisur, por ishte Liam ai që arriti ta kapte.
Shtuar më 19/06/2018, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori