Babai president mbante fjalim në OKB, vajza e turpëron me veprimin e saj (FOTO & VIDEO)
Presidenti i Azerbaxhanit, Ilham Aliyev po mbante një fjalim për masakrën e viktimave të Azerbaxhanit në vitin 1992, në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara në New York.

Fjalimin e tij po e ndiqnin gruaja dhe vajza, por vajza gjatë të gjithë fjalimit dukej se nuk e kishte fare mendjen tek fjalët e të atit por luante me telefon, përcjell albeu.com.

Në mes të kongresit vajza 33-vjeçare ka nxjerrë telefonin duke bërë selfie.

Pamjet kanë bërë xhiron e botës duke e akuzuar si të papjekur dhe aspak dinjetoze sjelljen e saj. /albeu.com/

Babai president mbante fjalim në OKB, vajza shokon me veprimin e saj (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 26/09/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori