Babai mizor shokon botën, arsyeja banale që fut vajzën në kafazin e qenit (FOTO LAJM)

Vazhdimisht ndodhin skena të rëna ndaj fëmijëve por një baba kinez ka tronditur botën me sjeljen e tij tinëzare ndaj vajzës, shkruan albeu.com.

Xu Qian nuk e kapërdiu ndarjen nga bashkëshortja dhe u hakmorr në mënyrë mizore ndaj vajzës së tij. Ai e mbylli atë në kafaz dhe ia dërgon nënës fotografitë me shkrime në kafazin e qenit. Ndërkaq më pas ka vazhduar edhe ta dhunojë vajzën e mitur.

E megjithatë atmirësisht policia ka mundur ta arrestojë babain monstër dhe tashmë vajza është tek nëna e saj.
Shtuar më 20/04/2019, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori