TRONDITËSE/ Lushnje, djali godet më sëpatë babain
Avokati i Mubarak: Të dërgohet në spital privat
Edhe pse nuk është bërë shumë e qartë gjendja shëndetësore e
ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak, për të cilin mediat ndërkombëtare raportuan se është një gjendje shumë të rëndë, avokati i tij, Farid al-Deeb i tha agjencisë së lajmeve AFP, se ish-presidenti i ka thënë gjatë vizitës në burg, se autoritetet duan ta vrasin dhe i ka këkruar ndihmë.

Mubarak është duke vuajtur dënimin e dhënë para pak kohësh nga gjykata në Kajro, me burg të përjetshëm i shpallur fajtor. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2012, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori