Avionët nuk ulen dot në aeroportin në Zvicër për shkak të erës së fortë (VIDEO)
Avionët e kanë pasur të vështirë të enjten uljen në pistën e aeroportit të Zyrihut për shkak kushteve të këqija të motit.

Ulja e avionit në këto kushte mund të jetë dhe si një sfidë për pilotët me përvojë.

Disa aeroplanë kanë provuar disa herë uljen, raporton “Blick”, përcjell albinfo.ch.

Një A380 nga “Singapore Airlines” është detyruar të shmangë aeroportin e Zyrihut duke u ndalur në Frankfurt. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2017, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori