Autobusi me nxënës bie në greminë, ka të vdekur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një autobus që mbante nxënës të shkollave të mesme të Teksasit ka rënë në një greminë në Alabama.

Thuhet se shoferi ka humbur jetën ndërsa janë plagosur shumë pasagjerë.

autobus udhëtonin 45 persona dhe po ktheheshin nga një udhëtim nga Disney World, përcjell albeu.com

Autoritetet konfirmuan se shoferi kishte vdekur, ndërsa një person ishte në gjendje kritike dhe të paktën pesë të tjerë u plagosën rëndë.

Të gjithë ata që ishin në autobus u dërguan në spital me helikopter dhe ambulancë, për t'u kontrolluar e trajtuar. /albeu.com/

Shtuar më 13/03/2018, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori