Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Athine, rrembehet ne maternitet foshnja shqiptar
Albeu.com
Një foshnje e porsalindur është rrëmbyer nga materniteti "Elena" në Athinë. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë dhe ende policia nuk ka rënë në gjurmët e grabitësve. Foshnja e seksit femër është e çiftit shqiptar Agron dhe Bruna Shquti, njoftojnë mediat e Tiranës.
Forca policie tashmë kanë mbërritur në zonë, ndërsa po zhvillohen kërkime intensive në bazë të dëshmive të familjarëve. Po kështu një përfaqësi nga ambasada jonë në Athinë ka mbërritur në maternitet në orët e mëngjesit.
Shtuar më 18/02/2010, ora 16:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori