Ashtu si në serialin "Winnie Pooh", tigri kërcen me bishtin e tij (FOTO LAJM)

Një fotograf ka kapur një imazh të pabesueshëm të një tigri duke kërcyer në ujë tamam si shoku i tij më i mirë binjak Tiggri i Winnie Pooh.

Fotografitë e David Ogden tregojnë tigrin i cili hidhet në ujë dhe ngre bishtin taman si tigri i serialit të njohur, përcjell albeu.com

Pamjet u kapën u kapën në Kanchanaburi Province, Tajlandë.

Ogden, 45 vjeç, zbuloi zbuloi fotografinë kohët e fundit kur ai po kërkonte nëpër dosjet e tij të vjetra. /albeu.com/


Shtuar më 30/01/2018, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori