Arrestohet një i dyshuar për vrasjen e princesësh Diana
Të dhënat më të fundit tregojnë se vdekja e princesësh Diana ka qenë e planifikuar. Mbretëresha Elizabetë, thuhet se i ka dorëzuar princit Uilliam një osje të hetimeve mbi vdekjen e Dianës, fakte të cilat vërtetojnë se ajo është vrarë në tunelin në Paris.


Revista “Glob” tjekson se Uilliam tashmë kërkon hakmarrje. Kjo nisur dhe nga dyshimet se princi Xhorxh nuk është babai i tij biologjik. Revista raporton se një prej personave që ka qenë i përfshirë në vrasjen e Dianës ëshët arrestuar ndërkohë që kërkimet vazhdojnë edhe për dy të dyshuar të tjerë.
Shtuar më 07/09/2013, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori