Arrestohet "mbreti" i kokainës që kërkohej prej 30 vjetësh
Policia braziliane ka arrestuar një nga krerët më famëkeq të drogës, i cili përdorte kirurgji plastike për t’iu shmangur arrestimit të ti.

Luiz Carlos da Rocha – me nofkën “Shefi i Bardhë” ishte në kërkim prej 30 vitesh dhe besohet të jetë sipas BBC’së, udhëheqësi i një perandorie masive të kokainës në Amerikën e Jugut.

Policia federale tha se dënimet ndaj Rocha’s, arrijnë mbi 50 vite burg. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori