Arrestohet gjinekologu, çfarë bënte me pacientet e tij
Një mjek gjinekolog është arrestuar nga policia italiane pasi u zbulua se ai abuzonte seksualisht me pacientet e tij.

Italiani 48 vjeccar u arrestua në Como nga Karabinierët e Menagos.

Ai punonte në zonën e Porlezza dhe mbi te jane ngritur nje numer i madh akuzash për dhune seksuale.

Dyshohet se ai ka abuzuar me shume paciente te cilave u kishte kryer ekzaminime gjinekologjie per patologji qe ne fakt nuk ekzistonin fare.

Hetimi i zyrësprokuroritComos filloi nëntorin e kaluar, në bazë të padive të ngritura nga pacientët dhe vetem kete mengjes u ekzekutua urdhri i ndalimit, duke e cuar ne pranga mjekun. Emri i tij nuk behet me dije.
Shtuar më 21/01/2019, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori