Ankohej për dhimbje stomaku, mjekët i nxjerrin një gjarpër gjigant (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo që mjekët zbuluan në stomakun e një pacienti i shokoi dhe një video e tmerrshme zbulon se me çfarë duhej të luftonin ato.

Një burrë rreth 40-vjec u trajtua në Spitalin e Parë Affiliated të Nanchang University në Kinë, pas dhimbjeve të tmerrshme që kishte në stomak, përcjell albeu.com.

Gjatë operacionit mjekët nxorrën një gjarpër i cili ishte rritur në stomakun e burrit.

Krijesa e tmerrshme u nxor me sukses nga trupi i 40-vjecarit dhe tani po trajtohet në spital.

Kirurgët, të cilët thanë se nuk mund ta besonin se si kishte arritur deri në stomak krijesa e frikshme. /albeu.com/


Shtuar më 17/11/2017, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori