Angelina Jolie premton të punojë "10 herë më shumë" në "The Eternas" të Marvelit
Angelina Jolie e bëri Comic-Con më të paharrueshëm kur ajo bëri një pamje krejt të papritur gjatë panelit të "Marvel Studios".

"Unë do të punoj 10 herë më shumë se sa në filmat e mëparshëm të veprimit, sepse e di se çfarë do të thotë të jesh një i Përjetshëm, të jesh pjesë e kësaj familje.

Bashkë-yjet e tjerë të konfirmuar përfshijnë: Richard Madden si Ikaris, Kumail Nanjiani si King, Salma Hayek si Ajak etj.
Në komikën e shkruar nga Jack Kirby, Eternals janë një racë e qenieve të pavdekshme të krijuara nga Qiellorët për të mbrojtur Tokën nga Deviantët luftarakë.

"The Eternals' kanë qenë në Tokë për mijëra vjet. Sipas drejtorit Chloe Zhao, "përmes udhëtimit të tyre, ne me të vërtetë marrim për të shqyrtuar se çfarë do të thotë të jesh njerëzor".

Prodhuesi Kevin Feige tha që "The Eternals" është diçka "krejtësisht e re dhe tërësisht e ndryshme".
Shtuar më 22/07/2019, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori