Anestezia e bëri të fejuar, akuzon se i vodhën unazën gjatë operimit (VIDEO)
Pëlqej
Pasi iu nënshtrua një intervenimi dentar dhe ishte ende nën anestezion, e reja e njohur vetëm si Ally nga Shtetet e Bashkuara, ishte e bindur që është e fejuar.

Madje, ajo akuzonte se ia vodhën unazën dhe e futën në një kuti dhëmbësh.

Në sfond dëgjohet i dashuri duke e pyetur se më kë është e fejuar, teksa një tjetër qeshet me reagimet e saj.

Me t’i kaluar efekti i qetësuesve, gjendja saj i është kthyer normalitetit, ndërsa nuk dihet nëse ka marrë ndonjë propozim për martesë. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori