Amerikanët në alarm, a po përgatitet Trump për luftë me Korenë e Veriut? (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një tren i mbushur me tanke dhe pajisje ushtarake është parë duke kaluar në Texas, ndërsa amerikanët janë alarmuar duke thënë se a po përgatitet presidenti Trump për luftë me Korenë e Veriut.

Videoja ka bërë xhiron në rrjet, por nga ana tjetër kanë plasur thashethemet duke pyetur nëse Trump po mendon të bëjë ndërhyrje nga toka në Korenë e Veriut.

Kutjojmë se tensionet me Korenë e Veriut janë duke u rritur ndjeshëm, pasi shteti diktatorial paralajmëroi se vazhdojë të testojë programet bërthamore. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.