Alarmohet Teksasi, një person i armatosur merr disa pengje
Të shtëna me armë zjarri ka patur sot në Amarillo të Teksasit në SHBA. Sipas mediave raportohet se një person i armatosur ka hyrë në një qendër tregtare dhe ka marrë disa pengje.

Ende nuk dihet nëse ka viktima deri më tani, por policia ka rrethuar zonën. Një pjesë e qendrës tregtare është evakuuar tashmë./Albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori