Alarmohet Përëndimi, Putin vendos armët e rënda në kufirin me Ukrainën (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Presidenti rus Vladimir Putin po vendos armët e rënda pranë kufirit me Ukrainën dhe kjo gjë po alarmon Perëndimin. Një konvoj me kamionë rusë, që transportonte tanke përgjatë kufirit me Ukrainën, u fotografua duke u kthyer pa ngarkesën.

Autokolona me 13 transportues ushtarakë kishte si ngarkesë tanket e frikshëm T-90. Ditën e nesërme, të njëjtët kamionë u kthyen bosh. /albeu.com/

Shtuar më 20/08/2014, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori