Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
Alarm për bombë në Paris, evakuohet gjykata
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një alarm për bombë ka tmerruar të gjithë punonjësit e një gjykate në Paris.

Policia ka evakuar menjëherë godinën e gjykatës dhe të gjithë personat që ndodheshin aty.

Ndërkohë policia po heton për pastrimin e zonës së rrezikut dhe gjetjen a autorëve që dhanë alarmin për bombën. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së