Alarm për bombë në Madrid, evakuohet stafi i metrosë
Një alarm për bombë është dhënë në kryeqytetin spanjoll Madrid pranë një stacioni metroje.

Si rrjedhojë janë marrë masat e menjëhershme duke evakuar stafin e metrosë dhe qytetarët që ndodheshin pranë saj..

Dyshimet e para bien për ndonjë sulm të mundshëm terrorist.

Forca të shumta policore kanë bllokuar metronë dhe kanë nisur hetimet nëse alarmi është i vërtetë apo fals./albeu.com/

Shtuar më 08/01/2015, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori