Aktorit të njohur i ndodh tragjedia, i vdes fëmija i vogël
Ferdinando Valencia është një aktorët e njohur të telenovelave, i cili së fundmi po përjeton një ngjarje ngamë të dhimbshmet në jetën e tij.

Kjo për faktin se është ndarë nga jeta djali i tij, Dante, vetëm 12 javë pas lindjes. Valencia dhe partnerja e tij, Brenda Kellerman, u bënë prindër të dy vogëlushëve Dante dhe Tadeo më 24 prill të këtij viti.

Tadeo gëzon shëndet të plotë, ndërsa Dante u diagnostikua me meningjit që në ditët e para të jetës dhe e ka kaluar gjithë kohën në spital

Lajmin e hidhur, aktori e ka ndarë me ndjekësit në një postim në Instagram. “Teksa ti ikën të siguroj që do të më mungosh. Lamtumirë Dante! Lamtumirë dashuria ime”, -ka shkruar Valencia përkrah një fotoje ku shfaqet me të birin.

Ky njoftim është shoqëruar me mesazhe të shumta ngushëllimi nga fansat, por edhe nga aktorë të tjerë të famshëm si: Ëilliam Levy, Marlene Favela, Ingrid Martz, Sabine Moussier etj.
Shtuar më 06/08/2019, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori