Aktori serb imiton në shqip Edi Ramën (VIDEO)
Emisioni satirik serb "24 minuta me Zoran Kesiç" është një ndër emisionet më të shikuara në shtetin ballkanik, i cili kritikon dhe tallet me ngjarjet dhe fenomenet që ndodhin gjatë javës.

Në emisionin e tij special për natën e Vitit të Ri, gazetari Kesiç, së bashku me aktorin e njohur serb Sergej Trifunoviç, kanë improvizuar një intervistë me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

Madje aktori e luajti rolin e kryeministrit shqiptar në gjuhën shqipe.

Për më shumë shihni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori