Aktorët fëmijë që luajtën në filmat e hollivudit, por që vështirë t’i njihni sot (FOTO LAJM)

Zoe Roth,
filmi "Disaster Girl meme"
Koha kalon çuditërisht shpejt, duket sikur ne së pari i kemi parë këta fëmijë në TV dje, por rezulton se ata tashmë janë rritur dhe kanë pasur karriera të suksesshme, përcjell albeu.com.

Ne ju sjellim fotografi të disa yjeve të njohur të fëmijëve si dukeshin dhe si janë tani.

At mendoni dhe ju se ata kanë ndryshuar shumë? /albeu.com/


Shtuar më 16/10/2017, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori