Aksion policor kundër trafikantëve të drogës (VIDEO)
Policia turke gjatë një operacioni të mirëorganizuar vuri në pranga trafikantë narkotikësh dhe pas një ndjekje nga toka dhe qielli arriti ti kapë në flagrancë 17 trafikantë, 14 prej të cilëve iu paracaktua masa e paraburgimit.

Gjatë operacionit në dy pika të ndryshme në Stamboll, janë sekuestruar rreth 48 mijë e 500 tableta extacy dhe 90 kilogram drogë e gatshme për t'u prodhuar tableta.

Shikoni pamjet e ngjashme me ato të filmave holivudian, të regjistruara gjatë operacionit nga kamerat e policisë. (albeu.com)


Shikoni pamjet:

<param name="movie" value="http://www.vidivodo.com/VideoPlayerShare.swf?u=BFFBSlZEXxI=&site=ihaber">param><param name="allowScriptAccess" value="always"><param name="allowfullscreen" value="true"><param name="wmode" value="transparent">param>vidivodo.com/VideoPlayerShare.swf?u=BFFBSlZEXxI=&site=ihaber" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="400" allowScriptAccess="always" allowfullscreen="true" >
Shtuar më 05/11/2010, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori