Aksidentohet autobusi në Angli, shpëtojnë udhëtarët (FOTO-LAJM)

Një grup udhëtaresh dhe fëmijët e tyre i kanë shpëtuar mrekullisht lëndimeve serioze pasi autobusi me të cilin ata po udhëtonin u aksidentua. Sipas Daily Mail, autobusi me 53 persona është aksidentuar mëngjesin e sotëm afër DursleyGloucestershire.

Shërmbimet shëndetësore kanë bërë të ditur se vetëm një fëmijë dhe 5 të rritur kanë pësuar lëndime të lehta në këtë aksident. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori